В Ужгороді відбудеться міжнародний фестиваль із хіп-хоп танцю

Життя  17 квітня 2017 року, 21:40 2706 АФІША

"Ghetto Groove" – таку назву має міжнародний фестиваль із хіп-хоп танцю, який відбудеться в Ужгороді 6 травня з 20.00 до 23.00 у спорткомплексі "Юність" у рамках "Сакура Фесту". Як розповіла керівник танцювального колективу "Бліц", депутат Ужгородської міської ради Олена Камінська, фестиваль складатиметься з двох частин: майстер-класів із хіп-хоп танцю, які проводитимуть 5 травня відомі хореографи, та власне концерту 6 травня.

До Ужгорода приїде дуже багато колективів: з України, Чехії, Словаччини, Польщі, Румунії. Це буде грандіозна хіп-хоп тусовка з якісною музикою та танцювальними виступами. Для молоді, тінейджерів, для тих, хто полюбляє цю культуру, такі заходи є дуже цікавими, – інформує Ужгородська міська рада.

Тож всіх, хто вміє відпочивати, слухає хорошу музику, хоче подивитися, як танцюють професіонали, а також готовий потанцювати сам, чекають на "Ghetto Groove". Для нлядачів також підготували неонове танцювальне шоу "Light Balance LED show" (м. Дніпро), виступи фіналістів "Україна має талант 5" та "Das Supertalent 2014 Goldenen Buzzer", півфіналістів "Britain’s Got Talent 2014", учасників цьогорічного сезону "America’s Got Talent".

Також до Ужгорода приїде "D-Side Band" (м. Київ) – підлітковий вокальний колектив, особливістю якого є те, що всі її учасники професійні танцівники, танцювальна команда Дениса Стульникова "Bakin Soda" (м. Київ). Денис є постійним хореографом кліпів та сольних концертів Дмитра Монатіка, Ані Лорак, Quest Pistols Show та інших. А також Бітбокс-шоу від KANIFO (м. Кривий Ріг), чемпіон України з бітбоксу 2015 та переможець проекту "Битва хорів" на телеканалі "1+1" та Театр вогню "Fire Life" (м. Ужгород). 

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0