Ужгородці втомилися від бездіяльності правоохоронців. Містяни вийшли на мітинг

Життя  7 липня 2017 року, 12:25 755 ФОТОФАКТ

Близько 50-ти чоловік прийшли під будівлю обласної влади в Ужгороді, щоб висловити свій протест проти бездіяльності поліції. Ініціаторами акції стали громадські активісти, які після підпалу автомобіля свого колеги Олександра Прозора, вирішили запитати у правоохоронців, чому немає покараних.

На акції активісти вимагали від поліції негайно закрити всі незаконні ігрові зали в Закарпатті. Дехто з активістів переконував, що саме ці "апаратки" перебувають під "дахуванням" поліції.

Головною групою на акції протесту були активісти, які стали на захист мера Чопа Валерія Самардака, а частина присутніх представляли ГО "Доста", яка бореться проти незаконних вирубок лісу, за права "пересічників", проти незаконних ігрових залів та навіть нелегальні АТС.

Начальник управління Нацполіції в Закарпатській області Романа Стефанишина прийшов на акцію і поспілкувався з мітингувальниками. Стефанишин розповів, що поліція активно діє по виявленню незаконних ігрових апаратів і докладе усіх зусиль для виявлення підпалювачів автомобіля громадського активіста Олександра Прозора.

Джерело: Прозак
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0