Життя   • 10 серпня 2017 року, 08:591119 ФОТО

Батьків дітей, які нюхали клей на вокзалі, можуть позбавити батьківських прав

Як раніше інформувало інтернет-видання "PMG.ua", нещодавно на залізничному вокзалі в Ужгороді помітили дітей-токсикоманів. Це неабияк обурило містян, які активно обговорювали цю тему в соцмережах.

Вчора ж, 9 серпня, близько 15.30 небайдужі ужгородці звернулися до служби у справах дітей Ужгородської міської ради з інформацією про безпритульних дітей, які перебували на території залізничного вокзалу і вживали токсичні речовини (нюхали клей). Заступник начальника та головний спеціаліст служби у справах дітей виїхали для перевірки повідомлення.

На вокзалі виявили трьох безпритульних дітей ромської національності віком 7-10 років, які займались жебракуванням, нюхали клей та перебували на території, прилеглій до залізничного вокзалу, без супроводу дорослих. Працівники служби у справах дітей викликали на місце події працівників патрульної поліції, спільними зусиллями встановили особи батьків, з’ясували місце проживання дітей та відвезли їх додому, – інформує прес-служба Ужгородської міськради.

Після цього працівники міськради роз’яснили батькам необхідність належно виконувати батьківські обов’язки, працівники ж патрульної поліції склали на батьків протоколи про адміністративне правопорушення за ч.1 ст. 184 КУпАП. Крім того, працівники служби у справах дітей повідомили батьків, що у разі повторення подібного випадку діти будуть вилучені та поміщені до обласного притулку для дітей, а щодо них буде порушено питання щодо позбавлення батьківських прав за систематичне ухилення від виконання батьківських обов’язків.

Служба у справах дітей Ужгородської міської ради просить не бути байдужими і якщо ви бачите бездоглядних дітей, повідомляти за номером служби 616232 або на 102.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів
PMG.ua