Життя   • 22 жовтня 2017 року, 14:09610 ФОТО

На ужгородському полігоні провели заняття для резервістів

На Ужгородській ділянці загальновійськового полігону продовжились навчання для кількох сотень бійців резерву. Перед практичною частиною бойової підготовки тут організували заняття із заходів безпеки.

За словами організаторів, такий інструктаж є незамінним у ході повсякденної діяльності та під час проведення занять з бойової підготовки.

Так у суботу, 21 жовтня, для резервістів провели інструктаж із заходів безпеки при поводженні зі зброєю, боєприпасами, бойовими гранатами, мінами, вибуховими речовинами, імітаційними засобами. Не менш важливими виявились і заняття із медиками з безпеки при поводженні з отруйними, технічними та хімічними рідинами і речовинами, медичними препаратами, профілактики отруєння чадним газом, надання першої медичної допомоги потерпілим, – інформує група по роботі з особовим складом та громадськістю Закарпатського обласного військового комісаріату.

Завершився насичений день патріотичними піснями, віршами та комедійними гуморесками від колективу "Театр Шарж", які завітали на полігон.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів