Життя   • 9 листопада 2017 року, 14:318130

На конкурсі "Міс Ужгород 2017" трапився курйоз

Несподіваним курйозом закінчився конкурс "Міс Ужгород 2017". Конкурс відбувся не в Ужгороді, а селі Невицьке Ужгородського району у ресторанно-рекреаційному комплексі "Камелот".

У соцмережах жартують, що наступний конкурс "Міс Ужгород" проведуть у Тячеві. А ще жартують, що подарунки від спонсорів вручатимуть всім учасницям, а не тим, хто заслужив.

На останній жарт прореагував організатор конкурсу Влад Лакатош, який в одному з коментарів у "Фейсбуці" повідомив, що з "подарунками вийшла плутанина і відразу кілька пакетів з подарунками вручили одній дівчині. При чому, пакети з дорогими подарунками для віце-міс". Зі слів Лакатоша, дівчина, якій помилково вручили ці пакети, "включила позицію "не поверну".

На питання, чи віддала дівчина подарунки, Влад Лакатош відповів: "Там дівчата з нею вирішували".

"От шанувальник конкурсу зробив анонімно подарунок тій учасниці – конверт зі стопкою $. Було б цікаво, якби подарувати мали тобі, а дали випадково іншому. Якщо дівчата випадково вручили подарунки не тій дівчині, то такі питання після конкурсу легко вирішуються, за кулісами. Але ця дівчина після конкурсу відразу поїхала, залишивши подарунки своїй принциповій мамі, яка вирішила, що так і має бути і їй не цікаво, що в неї 2 одинакові пакети!!!", – написав організатор конкурсу.

При цьому, Влад Лакатош не називає імені дівчини, якій несподівано дісталися чужі подарунки. 

Нагадаємо, що перемогу в конкурсі здобула Каріна Плита. Їй також дістався титул "Міс фото".

Джерело: Прозак
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів
PMG.ua