Чому закарпатці передплачують «Панораму»?

Життя  2 грудня 2019 року, 09:56 1967 ФОТО

Триває передплата на газету «Панорама» на 2020 рік. За кілька тижнів уже чимало закарпатців встигли передплатити улюблений тижневик. У редакцію щодня приходять люди, які хочуть наступного року отримувати «Панораму». Тому журналісти вирішили поцікавитися, чому ж закарпатці читають саме «Панораму», що їм найбільше подобається у газеті та чому вони передплачують цей тижневик.

Студентка Мирослава Полажинець розповіла, що найбільше їй подобається те, що в газеті «Панорама» завжди можна прочитати свіжі новини, які відбуваються на Закарпатті. «Крім того, у виданні є інформація, яка цікава для моєї вікової категорії, тобто для студентів. Це й анонси цікавих подій, і новини, які стосуються молоді, й різноманітні оголошення».

А от Олександр Кепенач із села Руське вирішив передплатити часопис, бо йому набагато зручніше отримувати газету вдома, ніж купувати її у поштовому відділенні чи в кіосках Мукачева.

Читайте також: 5 причин, чому варто передплатити “Панораму”

«Мене цікавлять події, які відбуваються в області, – зазначає чоловік. – Тому й читаю «Панораму». А ще в газеті завжди звертаю увагу на гороскоп та телепрограму».

«Взявши до рук «Панораму», я можу дізнатися про все, що відбувається в Мукачівському районі. А мене це цікавить, – зазначає пенсіонерка з Мукачева Галина Сербіна. – Газета дуже грамотна, і, звісно, мене, як вчителя-філогога, це не може не тішити. До того ж, тижневик обширний, тобто можна довідатися про все найважливіше, що відбувається і в районі, і в області, і загалом в Україні. Тому раджу всім виписувати цю газету».

Нагадуємо, що всі бажаючі ще можуть передплатити «Панораму» на 2020 рік для себе чи своїх рідних всього за 254 гривень. Не упустіть цю можливість. Наш передплатний індекс 16636.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0