5 причин, чому варто передплатити “Панораму”

Життя  12 грудня 2019 року, 10:20 2302

Перша: “Панорама” завжди з Вами. І не треба йти в кіоски.

У разі передплати газету більше не доведеться шукати в кіосках чи магазинах. У будь-яку погоду: чи в дощ, чи в сніг, чи в спеку, Ваша улюблена газета завжди приходитиме до Вас додому.

Особливо передплата є важливою для жителів сільської місцевості. Адже саме завдяки передплаті Ви вчасно за місцем проживання отримуватимете газету.

Loading...

Читайте також:  Газета "Панорама" пропонує читачам кілька способів передплати

Друга: Дешева передплата – якісний зміст.

На фоні багатьох інших видань, вартість передплати яких суттєво зросла, наше видання можна передплатити за дешевою та доступною для читача ціною – 254 грн/рік.

Крім того, для незахищених верств населення, представників пільгових категорій діє спеціальна знижка – вартість передплати складає 230 грн. Пільгову передплату можна оформити у редакції газети за адресою: м. Мукачево, пл. Кирила та Мефодія, 29/3.

За доступною ціною Ви щотижня отримуватимете цікаву газету, від якої не можливо відірвати очей.

Третя: Усі найважливіші і правдиві новини краю – в одній газеті

Протягом тижня на Закарпатті відбувається чимало подій. Та все ж, редактори видання відбирають лише найважливіші новини, події, факти з докладною аналітикою та різнобічністю думок.

Завдяки газеті читач завжди буде в курсі усіх подій. А найголовніше, що більшість інформації близька Вам. Адже більшість матеріалів – про події, життя Закарпаття та його людей.

Четверта: Усі думки – в одній газеті

Газета “Панорама” – яскравий приклад незалежної журналістики Закарпаття. Ми не залежимо від політиків, не підтримуємо жодну політичну силу. Тому у матеріалах подаємо думки різних сторін, а також незалежних експертів.

На чиїй стороні правда – визначати лише читачу.

П’ята: Актуальна щотижнева телепрограма

Щоб знати, коли вийде Ваша улюблена телепередача, не обов’язково перемикати з одного телеканалу на інший. На сторінках газети телепрограма усіх кращих телеканалів України, Угорщини та Словаччини.

Тож завдяки “Панорамі” Ви завжди знатимете, коли Ваші улюблені телепередачі та фільми виходитимуть в ефір.

Тож передплатіть газету “Панорама”. І Ви завжди будете в курсі найактуальніших подій Закарпаття. Де б Ви не були.

Передплатний індекс видання – 16636

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0