Приваблива пропозиція: газета «Панорама» пропонує своїм читачам оформити пільгову передплату на 2020 рік

Життя  25 листопада 2019 року, 12:58 3320 ІНФОГРАФІКА

Триває передплата на газету «Панорама» на 2020 рік. «Панорама» – це газета з багаторічною історією, яка щотижня висвітлює актуальні події Закарпаття та України. До того ж, часопис пропонує своїм читачам акцію – пільгову передплату. Що це таке? Пенсіонери, люди з обмеженими фізичними можливостями, багатодітні родини та учасники АТО можуть передплатити видання за привабливою ціною – всього 230 гривень.

Пільгова передплата – це надзвичайно вигідно, адже Ви цілий рік отримуватимете газету всього за 230 гривень, а це набагато економніше, ніж купувати часопис у газетних кіосках. Крім того, Ви щотижня одержуватимете часопис, не виходячи з дому, завжди будете в курсі подій та матимете можливість читати якісні аналітичні матеріали. Також у газеті є обширна телепрограма, смачні рецепти, гороскопи, анонси подій та ще чимало цікавого.

Як зазначив журналіст видання Андрій Слохіняк, за кілька тижнів пільговою передплатою скористалося вже понад 200 людей, які прийшли в редакцію і передплатили «Панораму» за доступною ціною.

Читайте також: Газета «Панорама» пропонує читачам кілька способів передплати

«Приємно, що серед цих людей не лише мукачівці та жителі Мукачівського району, але й читачі газети з інших районів Закарпаття, – розповідає журналіст. – Пільгову передплату ми започаткували ще наприкінці 2015 року. І це вже третій рік, коли незахищені верстви населення можуть передплатити «Панораму» за такою привабливою ціною. Ми розуміємо, що ці люди через обмежені фінансові можливості не можуть дозволити собі виписати газету за її повною вартістю, тому й вирішили зробити для них таку акцію, яка вже стала доброю традицією».

Нагадуємо, наш передплатний індекс – 16636. Читайте якісне за доступною ціною – передплачуйте «Панораму».

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0