Газета "Панорама" пропонує читачам кілька способів передплати

Життя  5 грудня 2019 року, 14:51 2338

Чимала кількість людей вже передплатили газету «Панорама» на 2020 рік. Хтось оформив підписку, завітавши у відділення «Укрпошти», а хтось прийшов у редакцію тижневика, де їм залюбки виписали газету. Є й такі, що скористалися сервісом онлайн передплати.

Кожен із цих способів підписки є по-своєму зручний для читачів. Розповімо детальніше.


Передплата у відділенні «Укрпошти»


Найбільш поширений вид передплати, який апробований вже багато-багато років. Він дуже простий. Щоб передплатити газету, потрібно:

1. Завітати у будь-яке відділення «Укрпошти».

2. Вказавши передплатний індекс видання 16636, Вам оформлять підписку.


Передплата у редакції газети


Такою ж простою є і передплата в редакції. Все, що Вам потрібно, це завітати у редакцію «Панорами» за адресою: пл. Кирила і Мефодія, 29/3 і вам з радістю оформлять підписку.


Онлайн передплата


Тижневик вже котрий рік пропонує своїм читачам скористатися і новим способом підписки – онлайн. Це дуже легко та зручно, тим більше, що не потрібно нікуди ходити. Передплатити «Панораму» у такий спосіб можна із комп’ютера чи смартфона.

Процес онлайн передплати займе до 5 хвилин часу і потребує виконання буквально кількох кроків.

Читайте також: Чому закарпатці передплачують «Панораму»?

Крок 1 – реєстрація на сайті. Оскільки інтернет-видання «PMG.ua» дозволяє залогінитись через соцмережі, то це справа 10 секунд. Є, звичайно, і традиційний спосіб реєстрації (через електронну пошту).

Крок 2 – вибираємо тип видання. У Вас є можливість здійснити передплату як друкованої версії газети «Панорама», так і електронної.

Передплатити газету Панорама

Крок 3 – термін передплати. Місяць, три місяці, півроку чи рік: тижневик дає змогу вибрати зручний для Вас термін передплати.

Передплатити газету Панорама

Крок 4 – заповнення особистих даних та вибір способу оплати. Важливим у цьому пункті є правильно вказані прізвище та адреса для доставки газети. Щодо оплати, то для Вашої зручності є два варіанти: онлайн або у касі банку. 

Всього чотири кроки і Ви отримуватимете щотижня газету «Панорама», яка зорієнтує в актуальних новини краю, дасть пораду та розрадить у будь-яку хвилину.

Нагадаємо, журналісти та читачі «Панорами» розповіли про свої традиції.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 1