Ужгородська міська дитяча лікарня отримала нове обладнання

Життя  1 лютого 2018 року, 16:43 939 ФОТО

Ужгородська міська дитяча лікарня сьогодні отримала нове обладнання. За кошти міського бюджету, а це 150 тисяч гривень, закупили електроенцефалограф. Допомогу у 20 тисяч гривень надали і представники Пріорату Закарпаття Ордену Госпітальєрів Св. Іоанна Ієрусалимського, Лицарів Мальти.

У четвер, 1 лютого, за участю міського голови Ужгорода Богдана Андріїва, ці прилади передали медзакладу, – повідомляє прес-служба Ужгородської міськради.

«Обладнання дозволяє робити енцефалограми дітям із підозрою на епілепсію, хворим зі спазмами. Навіть якщо напади відсутні, то цей метод обстеження допоможе виявити порушення мозкової діяльності, зокрема, патологічно приховані. Він дозволяє об’єктивно діагностувати хвороби. Пацієнтів, яким необхідне було таке обстеження, раніше доводилося направляти у спеціалізований заклад, тому дуже добре, що міська дитяча лікарня тепер має свій сучасний прилад, який дозволить обстежувати діток безпосередньо на місці», – розповів керівник лікарні Ігор Рошко та подякував керівництву міста і благодійникам за підтримку.

Нагадаємо, що вчора, 31 січня, на Закарпатті відкрили лікарню, яку розпочали будувати ще 37 років тому.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0