Підписуйтесь на нас у соціальних мережах
 • Facebook 308 000+
  Найбільша новинна спільнота Закарпаття
 • Telegram 11 900+
  Миттєво повідомляємо про найголовніше
 • Instagram 16 000+
  Тримаємо в курсі всіх подій
 • Відразу сповіщаємо важливі новини
 • Viber 15 100+
  Канал головних новин Закарпаття та України
 • YouTube 1800+
  Не лише розповідаємо, але й показуємо
Реклама на PMG.ua
Більше 4 мільйонів читачів на місяць. Найпопулярніше видання Закарпаття!
 • Головна
 • Життя
 • В одній із шкіл Ужгорода одразу у трьох дітей виявили небезпечну хворобу

В одній із шкіл Ужгорода одразу у трьох дітей виявили небезпечну хворобу

В одній із шкіл Ужгорода одразу у трьох дітей виявили небезпечну хворобу
Через виявлення страшної хвороби у школі провели комплекс протиепідемічних заходів з локалізації та ліквідації вогнища. У закладі також обмежено проведення масових заходів.

За інформацією відділу охорони здоров’я Ужгородської міської ради, 30 січня виявлено три випадки захворювання на менінгококову інфекцію в ЗОШ №12, після чого фахівці відділення організації епідеміологічних досліджень Ужгородської міськрайонної філії ДУ “Закарпатський лабораторний центр МОЗ України” одразу провели в закладі комплекс протиепідемічних заходів з локалізації та ліквідації вогнища.

ВІДЕО ДНЯ

Було визначено межі вогнища та коло контактних осіб, проведено бактеріологічне обстеження 92 контактних осіб по класах школи та педагогічного персоналу, 3 осіб із домашнього осередку, проведено заключну дезінфекцію у класах та приміщеннях загального користування. 

У школі обмежено проведення масових заходів до 10 лютого – до завершення максимального інкубаційного періоду, запроваджено посилений протиепідемічний режим у класних приміщеннях – роблять вологе прибирання, багаторазове провітрювання, опромінювання бактерицидною лампою.

Реклама
Читайте також:
Кір на Закарпатті: динаміка захворювання різко пішла на спад

Медичні працівники закладу проводять щоденний медичний огляд усіх контактних по школі та класах дітей із проведенням роз’яснювальної роботи серед учнів та їхніх батьків, – повідомляє прес-служба Ужгородської міськради.

Реклама

На сьогодні стан здоров’я госпіталізованих дітей задовільний. Нових випадків госпіталізації з підозрою на менінгококову інфекцію на 5 лютого не зареєстровано. Результати бактеріологічних обстежень усіх 92 контактних по школі станом від’ємні. 

Фахівці стверджують, що ситуація, яка склалася, не є спалахом, оскільки спалахом уважається реєстрація 10 і більше випадків менінгококової інфекції, тому підстав для паніки немає.

Скопійовано
Наш сайт використовує файли cookie
Для чого це нам потрібно