На чоловіка, який в Ужгороді пропонував перехожим сфотографуватись з орлом, викликали поліцію

Життя  15 лютого 2018 року, 11:38 722 ФОТО

Протягом кількох днів в самому центрі Ужгорода, на площі Театральній, усі охочі за 50 гривень мали змогу сфотографуватися з екзотичним для міста птахом – орлом, якого чоловік тримав на мотузці.

Аби з’ясувати, чи мав на це чоловік право, активісти ГО "ФОРЗА" викликали поліцію та екоінспекцію і після довгих 4 годин процедурних заходів орел знайшов тимчасовий притулок (до з’ясування усіх обставин) у ЗОЕНЦ.

"Ця ситуація з птахом на мотузці має кілька важливих аспектів", – наголошують активісти громадської організації на своїй сторінці у соціальній мережі Фейсбук.  

"Екологічний – чи здоровий птах, чи не потребує спеціальної допомоги, лікування;

Юридичний – що далі буде з орлом, який має жити у дикий природі, і хто цим займеться, оскільки ми – ФОРЗА, не орнітологи, а просто небайдужі люди;

Моральний – люди не тільки з байдужістю проходять повз, більше того – платять гроші, щоб зробити фото. Більше того, коли ми намагалися пояснити, що це – птах, який знаходиться під захистом, занесений в Червону Книгу, вони селфилися або просто злобно казали, мовляв, майже хабара хочете", – мовлять активісти.

Варто додати, що документів на птаха не було, активістам показали фото ветеринарного паспорту "кота/собаки", виданого в Івано-Франківську, у птаха під правим крилом 2 ранки.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0