Студенти з Італії розповіли про навчання в УжНУ та закарпатські традиції

Життя  20 лютого 2018 року, 13:43 493 ВІДЕО

Ужгородський національний університет продовжує активно працювати у рамках європейської освітньої програми Erasmus+. Підписали ряд договорів із провідними навчальними закладами ЄС. Це дає змогу студентам та викладачам безкоштовно навчатися та стажуватися за кордоном.

Півроку тому до УжНУ за цією ж програмою на семестрове навчання приїхали дві італійки – Кьяра і Елена. Обидві навчалися в одному із найстаріших закладів Європи – університеті міста Падуя. В Ужгороді обрали кафедру слов’янської філології та світової літератури.

Кьяра КОСТАНТІНО, студентка з Італії

"В Італії я навчаюся за спеціальністю «Сучасні мови для міжнародних відносин. Це дворічний ступінь. На бакалавраті в Падуанському університеті вивчала англійську і російську мови. На магістратурі – іспанську та російську".

Елена Поцца приїхала разом зі своєю подругою Кьярою. Зараз їй 23. Навчання в Україні, за її словами, було чудовим досвідом.

Елена ПОЦЦА, студентка з Італії

"Російська мова дуже відрізняється від тих, які я вивчала раніше. Вона дає можливість поспілкуватися із представниками слов’янської культури. І, безперечно, знадобиться мені в майбутньому професійному розвитку та в роботі у сфері торгівлі".

Читайте також:  Програма обміну: студенти УжНУ гостюватимуть у Маріуполі

Викладачі кафедри кажуть: з дівчатами доволі цікаво та легко працювати. Жодного бар’єру у спілкуванні не було. На парах вони охоче долучалися до розмови.

Кьяра та Елена вже завершили семестрове навчання в Україні і незабаром від’їжджають додому. Натомість до УжНУ приїхала нова студентка також з міста Падуя. Живе дівчина в Італії, але за походженням –  угорка.

Генріет ОНОДІ, студентка з Італії

"Півроку я навчатимусь в УжНУ на кафедрі угорської філології. Це чудова можливість удосконалити свої знання мови. Я хочу також побачити, як тут живуть люди, які в них традиції. Знаю, що Закарпаття – доволі мультикультурний край".

Джерело: Ужінформ
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0