Підписуйтесь на нас у соціальних мережах
 • Facebook 308 000+
  Найбільша новинна спільнота Закарпаття
 • Telegram 11 900+
  Миттєво повідомляємо про найголовніше
 • Instagram 16 000+
  Тримаємо в курсі всіх подій
 • Відразу сповіщаємо важливі новини
 • Viber 15 100+
  Канал головних новин Закарпаття та України
 • YouTube 1800+
  Не лише розповідаємо, але й показуємо
Реклама на PMG.ua
Більше 4 мільйонів читачів на місяць. Найпопулярніше видання Закарпаття!
 • Головна
 • Життя
 • В облраді створено комісію, яка вивчатиме питання забудови вітряками Боржавського гірського хребта

В облраді створено комісію, яка вивчатиме питання забудови вітряками Боржавського гірського хребта

В облраді створено комісію, яка вивчатиме питання забудови вітряками Боржавського гірського хребта

У ході першого пленарного засідання 10-ї сесії облради за ініціативи обласного обранця Андрія Шекети створено тимчасову контрольну комісію Закарпатської обласної ради, яка вивчатиме питання забудови вітровими електростанціями Боржавського гірського хребта на Закарпатті.

ВІДЕО ДНЯ

Як зазначив Андрій Шекета, мета новоствореної комісії - детально вивчити всі аспекти, пов’язані з енергетикою, екологію та розвитком туризму на території Боржавського хребта, а також пошук розумного компромісу, між різними сторонами.

У комісію включено депутатів  обласної ради (по одному представнику від кожної депутатської фракції) з питань вивчення доцільності та імовірних негативних наслідків будівництва вітрових електричних станцій вздовж Боржавського гірського хребта (у межах Воловецького, Свалявського, Міжгірського районів Закарпатської області), – зазначає прес-служба Закарпатської облради.

Реклама

Затверджено персональний склад комісії. Так, комісію очолив член постійної комісії обласної ради з питань екології та використання природних ресурсів (фракція Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина») Андрій Шекета. Серед членів комісії -  голова постійної комісії обласної ради з питань розвитку бізнесу, виробничої інфраструктури, банківської діяльності та інвестицій (фракція політичної партії «Відродження») Андрій Андріїв, заступник голови постійної комісії обласної ради з питань розвитку бізнесу, виробничої інфраструктури, банківської діяльності та інвестицій (фракція Єдиного Центру) Петро Добромільський,          заступник голови постійної комісії обласної ради з питань бюджету (фракція «Опозиційний блок») Олександр Ледида, секретар постійної комісії обласної ради з питань екології та використання природних ресурсів (фракція «КМКС») Карло Резеш, член постійної комісії обласної ради з питань праці, зайнятості та соціального захисту населення (фракція політичної партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність») Василь Худинець.

Вони вивчать питання щодо відповідності чинному законодавству проекту будівництва вітрових електростанцій вздовж Боржавського гірського хребта, визначити ризики його впровадження на довкілля та впливу на туристичну привабливість регіону.

Реклама

Для забезпечення фаховості висновків залучатимуть до участі у своїй роботі спеціалістів, експертів та інших осіб. Звіт та пропозиції за результатами її роботи буде заслухано на пленарномузасіданні обласної ради.

Джерело: PMG.ua

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

Скопійовано
Наш сайт використовує файли cookie
Для чого це нам потрібно