Життя   • 15 березня 2018 року, 08:41415 ВІДЕО

В Ужгороді люди опинилися без даху над головою

Ще 7 березня в гуртожитку ужгородського торговельно-економічного коледжу мешканці відчули запах диму. Як виявилось – на шостому поверсі будівлі, де проживають студенти, спалахнула пожежа.

На щастя ніхто не постраждав, чого не скажеш про саму будівлю. З цього часу минув уже тиждень, однак дах так і залишається пошкодженим. Як пояснюють мешканці, гуртожиток знаходиться на балансі коледжу, тому брати ініціативу у свої руки, щодо пошкодженого даху, вони не можуть.

Читайте також:  В Ужгороді горів гуртожиток

Самі ж власники не поспішають ліквідувати наслідки пожежі. Мешканцям власними зусиллями вдалося покрити тимчасовою плівкою пошкоджені місця. Наслідки пожежі особливо відчутні в квартирах на 5 поверсі, в яких ще доcі мокрі стеля, стіни та підлога. Опади, які випали цими днями, також даються в знаки.

Як розповідають мешканці, вода була скрізь, та навіть добралась до електричних щитків, які люди намагаються обходити якнайдалі. Наразі, кажуть мешканці гуртожитку, від керівництва коледжу – жодної реакції. Розповідають, що приїжджала комісія, оцінила збитки, та говорити про їхню ліквідацію не змогла.

Натомість люди готові самі відновити дах, але відповідного дозволу від вузу також не можуть отримати. Більше – у сюжеті "М-студіо".

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів