Правовий урок для майбутніх музикантів провели фахівці безоплатної правової допомоги та юстиції

Життя  16 березня 2018 року, 10:50 849 ФОТО

Як скористатися своїм правом на безоплатну правову допомогу, куди звертатися у випадку насильства в сім’ї чи загрози кібер-насильства, 15 березня розповіли студентам-другокурсникам Ужгородського музичного коледжу імені Д. Задора фахівці Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Закарпатській області та Головного територіального управління юстиції.

Під час правового уроку фахівці ознайомили майбутніх музикантів з їхніми основними правами та обов’язками, поінформували про систему безоплатної правової допомоги, пілотні проекти юстиції та реалізацію правопросвітницького проекту Мін’юсту «Я маю право!», – повідомляє Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Закарпатській області.

Зокрема, начальник відділу комунікації Регіонального центру Оксана Дудаш   розповіла присутнім куди на Закарпатті можна звернутися за отриманням безоплатної правової допомоги, роз’яснила  відмінність між первинною та вторинною правовою допомогою та зазначила, хто має право на таку допомогу. Також фахівець поінформувала студентів про право кожного на адвоката за рахунок держави у випадку затримання, адмінарешту, кримінальних провадженнях тощо.

З метою підвищення правової свідомості студентів та їхньої спроможності відстоювати свої права, фахівці  ознайомили їх з загальнонаціональним правопросвітницьким проектом «Я МАЮ ПРАВО!» та надали їм інформаційні буклети  «Вимагають хабар за іспит чи навчання», де покроково розписано куди звертатися як діяти у випадку вимагання грошей з боку викладача.

Цікавою та корисною для молоді була й інформація  про пілотні проекти Міністерства юстиції України у сфері державної реєстрації актів цивільного стану, наприклад реєстрації Шлюбу за добу, видачі свідоцтв про народження безпосередньо у пологовому будинку та інші. На завершення студенти переглянули невеличкий ролик про негативний  вплив куріння на організм людини.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0