Життя   • 20 березня 2018 року, 15:222421 ФОТО

Як поліцейські ліквідовували "аварію" на залізничному переїзді

Сьогодні, 20 березня, співробітники Головного управління Національної поліції в Закарпатській області приступили до практичного етапу командно-штабних навчань, які проводять Державна служба з надзвичайних ситуацій та спеціально уповноважені органи Закарпатської ОДА.

Перше повідомлення в рамках відпрацювання надійшло до Мукачівського відділу поліції про пошкодження житлових будинків, повалення дерев та дорожньо-транспортні пригоди через погіршення погодних умов.

Керівництво поліції на місці одразу ж виділило необхідну кількість особового складу та транспорту для патрулювання території, яка була визначена для навчань, відповідальних для забезпечення громадського порядку та екіпажі для супроводження колони з автобусами, які можуть евакуювати людей.

Читайте також:  На Закарпатті розпочалися командно-штабні навчання

"Наступним повідомленням для перевірки готовності поліції до надзвичайних ситуацій стало інформування про аварію на залізничному переїзді", – розповіли у відділі комунікації поліції Закарпатської області. Цю навчальну ситуацію правоохоронці також оперативно відпрацювали.

Участь у командно-штабних навчаннях беруть працівники майже всіх структурних підрозділів Головного управління Національної поліції, а також Управління патрульної поліції в Закарпатській області.

Поліція відпрацьовує всі визначені під час навчань легенди для покращення навичок вирішення завдань цивільного захисту в мирний час. Правоохоронці просять людей із розумінням поставитися до збільшення присутності поліції в краї. Навчання триватимуть до 23 березня.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів