Життя   • 21 березня 2018 року, 16:101365

В Україні заборонили оформляти паспорти старого зразка

В Україні заборонили оформляти паспорти старого зразка

Кабінет міністрів заборонив оформляти паспорт громадянина України з використанням бланка у вигляді книжки, як це робилося раніше. Відтепер в Україні можна оформити тільки ID-картку.

Відповідні зміни внесено до постанови уряду "Про затвердження зразка бланка, технічного опису та порядку оформлення, видачі, обміну, пересилання, вилучення, повернення державі, визнання недійсним та знищення паспорта громадянина України" №302 від 25 березня 2015 року.

Так, з постанови виключено пункт, який дозволяв оформляти паспорт старого зразка доти, допоки всі підрозділи Державної міграційної служби не будуть оснащені матеріально-технічними ресурсами для оформлення ID-карток.

Читайте також:  На Закарпатті затримали чиновника, який за хабарі допомагав у виготовленні біометричних паспортів "без черги"

Зазначається, що на сьогодні всі підрозділи ДМС вже мають можливості оформляти паспорт у новому вигляді.

У постанові уряду мовиться, що прийняття документів для оформлення паспорта громадянина України, який не містить безконтактного електронного носія, припиняється з 1 листопада 2016 року, при цьому паспорт без електронного носія, який оформлений і виданий до 1 листопада 2016, дійсний протягом терміну, на який він виданий.

Джерело: 24 канал
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів