Життя   • 22 березня 2018 року, 15:412248 ФОТО

В Ужгороді "евакуювали" понад 300 людей

Командно-штабні навчання тривають в області тривають. Сьогодні, 22 березня, вони пройшли в Ужгороді на складі зберігання хлору насосно-фільтрувальної станції  КП "Водоканал м. Ужгород".

Тут, за легендою, під час проведеня робіт із перевантаження ємностей розгерметизувалося 10 балонів, що призвело до витоку хлору. На місці події перебувало 2 працівників. Вони отримали хімічні опіки та знаходяться в приміщенні хлораторної.

Для проведення рятування потерпілих працівників та проведення превентивних заходів по ліквідації аварії, на місце направляється бригада, оснащених засобами захисту шкіри та органів дихання, працівників КП "Водоканал м. Ужгород".

Читайте також:  На території Мукачівського району розпочались командно-штабні навчання

При отриманні інформації щодо аварії здійснюється оповіщення про надзвичайну ситуацію, проводиться евакуація 13 працівників та мешканців за територію зони хімічного забруднення. Водночас, евакуаційна комісія Ужгородського міськвиконкому проводить евакуацію 335 чоловік із території, яка потрапляє в зону можливого хімічного ураження. Евакуйоване населення автотранспортом доправляється у безпечне місце.

На місце прибувають підрозділи ДСНС та інші служби життєзабезпечення. Працює штаб з ліквідації НС. Паралельно з ним відбувається засідання комісії ТЕБ та НС міста Ужгород. Тут розглядаються питання координації діяльності відповідних органів виконавчої влади, пов’язаної з функціонуванням єдиної державної системи цивільного захисту, а також організація та керівництво проведенням робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації.

Одночасно рятувальниками вживаються заходи  з осадження хмари хлору та запобігання  її поширення, а також визначаються зони  можливого ураження. По завершенні робіт проведено знезараження техніки та особового складу, який був задіяний при ліквідації аварії. 

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів