Життя   • 24 березня 2018 року, 08:3017546 ВІДЕО

«Холостяк» на Закарпатті: одна з дівчат після дегустації закарпатських вин наговорила багато зайвого

«Холостяк» на Закарпатті: одна з дівчат після дегустації закарпатських вин наговорила багато зайвого

Рожден Анусі та учасниці романтичного реаліті «Холостяк 8» на СТБ відправилися на Закарпаття. Випуск шоу, який знімали в найзахіднішій області, глядачі змогли побачити вчора, 23 березня.

Закарпаття вразило і учасниць, і холостяка своєю красою, природою та колоритом. У третьому випуску «Холостяк» одна з учасниць покинула проект прямо на побаченні.

Рожден вирішив запросити Настю на індивідуальне побачення. Місцем зустрічі він обрав гарячі чани на березі річки. Всі учасниці позаздрили Насті, адже у неї з’явилася можливість блиснути перед холостяком своєю надзвичайною фігурою. Щаслива дівчина втекла готуватися до побачення. А тим часом в таборі дещо сталося.

Читайте також:  На Закарпатті знімали популярне шоу "Холостяк". Без скандалу не обійшлося

Ведучий Григорій Решетник прийшов до учасниць з білою трояндою. Ця квітка дає право піти на побачення замість тієї дівчини, яку запросив холостяк. Він вручив білу троянду Галі. Рожден сподівається, що квітка допоможе їй подолати свою сором’язливість.

А тим часом у Насті та Рождена тривало побачення. Дівчина йому дуже сподобалася, але холостяк не до кінця відчуває, що вона хоче будувати з ним стосунки. Під час розмови з’ясовується, що вони люди з абсолютно різними цінностями і поглядами на життя. Рожден розчарований. Настя залишає проект.

Читайте також:  «Холостяк» на Закарпатті: вперше за всю історію проекту одна з дівчат отримає особливий подарунок

Наступною на побачення пішла Маша. Холостяк запропонував домалювати картину, яку дівчина подарувала йому на першій зустрічі. Спочатку учасники малювали на полотні, а потім на одязі один одного.

Після малювання пара відпочивала біля каміна. Між ними створилася атмосфера інтимності та флірту. Рождену сподобалася Маша, і він вручив їй троянду.

Запрошення на наступне побачення отримали Марина, Наталя й Аріна. Рожден зазначив, що хотів би познайомитися із закарпатським колоритом. Тому разом із холостяком дівчата відправляться на дегустацію сирів.

За час побачення Рожден встиг поспілкуватися з кожною дівчиною. Вони готували сири, дегустували їх, каталися на буйволах і пили наливки. Під час розмови з Аріною тет-а-тет Рожден поставив питання: чи дійсно вона хоче з ним стосунків? Аріна уникла відповіді, пообіцявши подумати.

В кінці побачення Рожден віддав троянду Наталі. Решта дівчат дізнаються вердикт на церемонії троянд.

Третя вечірка була дуже хвилюючою, адже деякі з дівчат досі не були на побаченні з холостяком. То того ж, одна з дівчат надегустувалася закарпатського вина і наговорила холостяку багато зайвого.

Церемонія троянд відбулася у «Деренівскій купелі». Чим закінчився випуск, знятий на Закарпатті, дивіться.

Джерело: СТБ.юа
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів