Життя   • 27 березня 2018 року, 10:191004

У Мукачеві планують перейменувати три вулиці

Днями відбулося засідання комісії з питань збереження історичної спадщини, найменування та перейменування вулиць, встановлення пам’ятних знаків у Мукачеві при виконавчому комітеті Мукачівської міської ради, на якому були розглянуті звернення щодо увічнення пам`яті відомих людей міста та країни у назвах вулиць Мукачева.

Зокрема, розглянувши звернення ГО “Спілка учасників АТО м. Мукачево та Мукачівського району” (керівник Васько В.В.) про увічнення в назві вулиці міста Мукачева пам`яті Калабішки Олексія, почесного громадянина Мукачева, старшого прапорщика, який загинув захищаючи свободу та територіальну цілісність України, комісія вирішила перейменувати на його честь вулицю Маміна Сибіряка Дмитра, назвавши її – вулиця Калабішки Олексія.

Було розглянуто звернення архієпископа Мукачівського і Ужгородського Феодора по увічненню у назві вулиці міста пам`яті відомого священика, богослова, делегата І-го з`їзду Народних комітетів Закарпатської України, почесного громадянина Мукачева протоієрея Логойди Миколи і вирішено перейменувати на його честь вулицю Жуковського Василя, де власне і проживав протоієрей Логойда Микола.

Також члени комісії розглянули звернення мукачівки Зізди Світлани Едвардівни про перейменування вулиці Лізи Чайкіної на вулицю Вишиваного Василя, українського військового діяча, політика, дипломата, поета, полковника Легіону Українських Січових Стрільців, репресованого НКВД, а пізніше посмертно реабілітованого, і прийняли рішення перейменувати вулицю Чайкіної Лізи на вулицю Вишиваного Василя.

Як повідомили у ввідділі інформаційно-аналітичних комплексів виконавчого комітету Мукачівської міської ради, члени комісії підтримали пропозицію голови комісії, заступника міського голови, керуючого справами Олександра Галая про винесення вищевказаних питань на громадське обговорення з подальшим їх розглядом на сесії Мукачівської міської ради.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів