Життя   • 30 березня 2018 року, 11:141898 ФОТО

Бюджет громадських ініціатив: у Мукачеві планують реалізувати незвичний проект

Бюджет громадських ініціатив: проект «Софіїн двір» подають на експертизу. Проект виготовлений комунальним підприємством «Мукачевопроект». Його розроблено в рамках Бюджету громадських ініціатив в мікрорайоні «Пентагон» – прибудинкова територій й простір вулиці Ілони Зріні, 109 а.

Проектом передбачено облаштувати прибудинкову територію, де проживала поетеса Софія Малильо, – розповіли у відділі комунікації поліції Закарпатської області. У громадському просторі «Софіїн двір» засновується читальня, як жива пам’ять й вшанування творчості Софії Малильо.

Проект, за задумом авторів має бути доступним для всіх, ізольованим від транспортного руху, безкоштовним (користування народною читальнею буде безкоштовним), комунікабельним та творчим. Територію освітлюватиме ліхтар на сонячних батареях, встановлять камери відеонагляду.

Читайте також:  У Мукачеві на березі Латориці облаштують відпочинкову зону

«Планують звести стіну висотою два метри та оздобити її розписом – рядками з віршів Софії Малильо, орнаментальним малюнком», – повідомляє директор КП «Мукачевопроект» Іван Черепаня.

Також організують «Софіїну читальню» – шафа з книжками для букросінгу. Це буде телефонна будка-шафа для книг в англійському стилі. Облаштують площадку з твердим покриттям, де проводитимуть ігрові програми для дітей різного віку. Встановлять лавки-перголи та озеленять територію.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів