Життя   • 4 квітня 2018 року, 11:293603

Москаль зробив гучну заяву, яка стосується закарпатських дітей

Москаль зробив гучну заяву, яка стосується закарпатських дітей

Закарпаття входить у п’ятірку лідерів по випускниках загальноосвітніх шкіл, котрі стають студентами вищих навчальних закладів III – IV рівня акредитації. Про це свідчать дані Державної служби статистики (див таблицю нижче).

"Якщо в середньому по Україні в 2017 році 54,2 відсотки випускників шкіл стали студентами вишів, то на Закарпатті цей показник становить 60,8 відсотків", – зазначив Геннадій Москаль.  П’ятірка лідерів по Україні в 2017 році виглядає таким чином: Вінницька область (63,1%), Львівська область (62,7%), Чернігівська область (62,5%), Чернівецька область (62,3%) і Закарпаття (60,8%). Аутсайдерами стали Сумська область (37,6%), Тернопільська область (38,9%), Херсонська область (42,8%), Дніпропетровська область (44,4%) і Запорізька область (44,6%). За 2016 рік картина аналогічна з невеликими відхиленнями.

"Таким чином багатонаціональне Закарпаття за кількістю "розумних дітей" значно випереджує і Київ, і багато інших просунутих регіонів, де українці становлять понад 90 відсотків від національного складу населення, – заявив очільник області. – При цьому статистичні дані не враховують тих закарпатських випускників, які стали студентами вишів сусідніх країн Євросоюзу. А їх теж чимало. Зафіксовані статистикою цифри – найкраща відповідь усім закидам про те, що наша область перебуває на останніх місцях за результатами ЗНО".

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів