Життя   • 4 квітня 2018 року, 13:02510

За минулу добу 18 закарпатців добровільно здали в поліцію зброю

За минулу добу 18 закарпатців добровільно здали в поліцію зброю

В рамках місячника добровільної здачі зброї впродовж минулої доби в поліцію Закарпаття рушниці та газові пістолети здали мешканці Ужгородського, Мукачівського, Великоберезнянського, Берегівського, Свалявського, Хустського та Тячівського районів.

Про це повідомляє відділ комунікації поліції Закарпатської області.

Вчора, 3 квітня, закарпатці добровільно здали до поліції 15 мисливських рушниць та 2 газові пістолети в рамках «Місячника добровільної здачі зброї».

В Ужгородський відділ поліції для того, щоб позбутися незареєстрованих арсеналів, звернулося троє чоловіків, двоє з яких повідомили, що дізналися про таку можливість з засобів масової інформації. 56, 36 та 39-річний ужгородці здали в поліцію незареєстровані мисливські рушниці, які дісталися їм у спадок.

Ще троє осіб здали зброю в Ужгородське районне відділення поліції. 38 та 32-річні жителі сіл Соловка та Анталовці принесли рушниці, які дісталися їм у спадок, а 58-річний мешканець смт. Середнє приніс зареєстровану, проте несправну мисливську зброю для утилізації.

Читайте також:  За добу в області зареєстрували 22 факти добровільної здачі зброї

До поліції Свалявщини жителі району принесли три одиниці зброї. Мешканець одного із сіл на території обслуговування правоохоронців раніше працював лісником та мав зареєстровану рушницю, після виходу на пенсію вирішив здати зброю для знищення. Для утилізації зареєстровану рушницю приніс і 30-річний житель села Березинки. А от мешканець села Солочин отримав зброю у спадок та висловив бажання зареєструвати її на себе.

Ще троє громадян в рамках «Місячника добровільної здачі зброї» звернулися до Берегівського відділу поліції, з них один житель села Квасово, двоє – мешканці райцентру. Дві зареєстровані рушниці здали для знищення, ще одну принесли як таку, що перейшла у спадок.

Двоє жителів Хустського району здали мисливську зброю. Рушницю, яка перейшла у спадок 31-річному жителю Боронява, чоловік вирішив зареєструвати. З аналогічним проханням звернувся і 28-річний мешканець села Крайниково.

Неробочу та покриту корозією рушницю приніс до Великоберезнянського відділення поліції 57-річний житель села Ставне. Чоловік розповів, що знайшов зброю біля річки Уж, коли гуляв зі своєю собакою.

В Тячівському районі двоє осіб звернулися в поліцію з наміром здати зброю, один із заявників – в Дубівське відділення поліції. Житель села Руське Поле приніс для знищення газовий пістолет, а мешканець села Лопухів прийшов в поліцію з мисливською рушницею для знищення у власний день народження.

Ще один газовий пістолет на знищення приніс до Мукачівського районного відділення поліції житель смт. Чинадієво. Чоловік має дозвіл на зброю, але через технічну несправність вирішив її позбутися.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів