Життя   • 8 квітня 2018 року, 19:19709

Ужгородські патрульні допомогли жінці знайти її сина-інваліда

Те, що робота патрульних далеко не легка і вдячна — розуміє кожен правоохоронець вже через кілька змін служби. Іноді, за день, лунає стільки негативних емоцій, що виникає бажання просто здати жетон. Але рятує все ж таки здоровий глузд і часте розуміння того, що ти справді потрібен. Потрібен не системі, не громадянам, які намагаються знайти лише негатив — а потрібен людям, які потребують твоєї допомоги і дійсно потрапили в скрутну ситуацію.

Сьогоднішній випадок це ще раз довів. Зранку, на лінію 102, надійшло повідомлення від заявниці, яка в розпачі розповіла, що перебувала на ранішньому освячені пасок в одній із церков із своїм сином-інвалідом та через деякий час зрозуміла, що він зник та попрямував у невідомому напрямку, – інформує Управління патрульної поліції Закарпатської області.

Інспектори, не гаючи часу, почали оглядати прилеглі території і невдовзі, завдяки злагодженій роботі і професійному досвіду, знайшли чоловіка. Оскільки він мав явні ознаки порушення мови, то не міг чітко відповісти, що трапилося і куди він прямує. Але наляканий погляд і розгубленість дали знати, що чоловік потребує допомоги.

Патрульні відвезли громадянина додому і передали матері, яка безмежно була вдячна і щаслива.

Також сьогодні, на лінію 102, надійшло повідомлення-вдячність від громадянина Швейцарії, який висловив щиру подяку патрульним за проявлену людяність та високий професіоналізм у своїй роботі. Заявник зазначив, що патрульні надали кваліфіковану допомогу у скрутній ситуації.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів