Життя   • 11 квітня 2018 року, 08:43459 ФОТО

Заступник мера Ужгорода провів зустріч з представником Посольства Великої Британії

Учора в Ужгородській міській раді відбулася зустріч заступника Ужгородського міського голови Олександра Білака з першим секретарем Посольства Великої Британії в Україні Робертом Уртуйсен Дюнном, представницею міністерства з питань міжнародного розвитку при Посольстві Рейчел Вільямс та координатором проектів відділу політики, економіки та зв’язків із громадськістю Посольства Світланою Яворською.

Відповідаючи на запитання гостей, Олександр Білак поінформував про особливості обласного центру Закарпаття, зокрема, багатонаціональність та полікультурність, сучасну ситуацію в місті, яка відзначається толерантністю і взаємоповагою. «Якщо зараз і трапляються якісь події з негативним контекстом, то це виключно привнесене ззовні, чуже місцевим мешканцям і створюється провокативно, для нагнітання «картинки» у ЗМІ», – зазначив Олександр Павлович.

Представники Посольства розпитували про те, як проходить децентралізація, що вона дала Ужгороду, про інфраструктурні проекти, роботу міської влади, взаємодію з обласною владою, кроки для підвищення безпечності міста, що дав безвіз, як із кадровим забезпеченням в регіоні тощо, – повідомляє Ужгородська міська рада.

Докладно обговорили також участь міста в міжнародних програмах, подання спільних проектів разом із містами-побратимами у рамках транскордонної співпраці. Дипломати запропонували надати якнайширшу інформацію про програми, які оголошує Посольство для підтримки і фінансування реалізації різних проектів в Україні.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів