Життя   • 12 квітня 2018 року, 08:35706 ФОТОФАКТ

Перед пунктами пропуску утворилися величезні черги з автівок

Чопський прикордонний загін інформує, що наразі перед пунктами пропуску "Тиса" та "Ужгород" спостерігається значне накопичення транспортних засобів на виїзд з України. Така ситуація виникла у зв’язку з поверненням великої кількості українців до країн Європи, де вони тимчасово проживають або працюють, по завершенні Великодніх свят.

"Прикордонники Чопського загону вживають усіх заходів для створення максимально комфортних умов та пришвидшення пропускних операцій. З цією метою було залучено додатковий персонал, виставлено додаткові прикордонні наряди та робочі місця", – запевнили у прес-службі Чопського прикордонного загону.

Читайте також:  На Закарпатті розпочалася спеціальна прикордонна операція

Керівництвом відділів прикордонної служби проведено робочі зустрічі з угорськими та словацькими колегами, які також запевнили у якнайшвидшому здійсненні процедур прикордонно-митного контролю.

Прикордонники просять із порозумінням поставитись до ситуації, що склалась, та, за можливості, обрати інші маршрути міжнародного руху або відкласти нетермінові поїздки на декілька днів.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів