Життя   • 15 квітня 2018 року, 21:30706

До 1 травня закарпатським військовим підвищать та виплатять перераховані пенсії

Військові на Закарпатті отримають заслужені пенсії, які обіцяють підвищити. Уряд повідомив до початку наступного місяця пенсії військовим мають бути перераховані і виплачені в повному обсязі.

Станом на сьогодні в повному обсязі надійшли довідки про перерахунок пенсій фактично лише від Національної гвардії України, від Міністерства оборони - 99%, від МВС - 97%. Найменше довідок про перерахунок пенсій надійшло від СБУ, Мінінфраструктури, Мін’юсту та УДО.

Є певні питання і щодо пришвидшення роботи обласних управлінь Пенсійного фонду, адже станом на сьогодні оброблено лише біля 72% тих довідок, які вже надані. З 544 тисяч пенсіонерів, які мають отримати перераховані пенсії, станом на сьогодні вже отримали відповідні підвищені виплати близько 316 тисяч осіб (60%).

"Я наголошую на персональній відповідальності як керівників силових структур, які мають надати до 15 квітня Пенсійному фонду необхідні довідки для перерахунку пенсій, так і на персональній відповідальності керівників обласних управлінь Пенсійного фонду України за невчасне оброблення відповідних документів", - повідомив віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів