Життя   • 19 квітня 2018 року, 19:40741

Народний депутат Василь Петьовка вимагає якнайшвидшого та об’єктивного розслідування злочину у селі Нижня Апша

У Нижній Апші місцеві жителі блокували трасу Мукачево-Рахів-Рогатин. Люди переконані, що справу місячної давності за участі підлітків, де одного з них вбили, завдавши численних ножових поранень, «затягують» правоохоронці.

До того ж, у справі фігурує лише один підозрюваний, а місцеві переконані, що їх двоє. Жителі села обурені тим, що малолітнього затриманого Ужгородський міськрайонний суд на клопотання адвоката через три тижні, 4 квітня, відпустив під домашній арешт, не зважаючи на існуючу постанову про тримання під вартою на місяць.

Жителі Нижньої Апші зібрались біля будинку обвинуваченого та перекрили автотрасу Мукачево-Рахів-Рогатин, вимагаючи взяти під варту першого підозрюваного, який порушив умови домашнього арешту, і затримання другого, котрого, за інформацією селян, батько мав намір вивезти  за кордон.

Читайте також:  Вбивство у Нижній Апші: у суді зробили шокуючу заяву

Врешті, правоохоронці забрали обох учасників резонансного вбивства до Тячева.

Народний депутат Василь Петьовка заявив: «Звертаюся до правоохоронних органів з вимогою об’єктивного та справедливого розслідування резонансної справи у Нижній Апші, адже парадоксальною є ситуація, коли громада вимагаючи справедливості, відкрито називає ім’я та знає хто є злочинцями, а правоохоронці вдають, ніби їм це невідомо. А всіх політиків та політиканів закликаю не піаритись на трагедії у сім’ї загиблого та не шукати собі на цьому дивідендів. Закликаю всіх, особливо тих, хто вважає себе причетним до політики: не навішувати неправдивих ярликів та не  грати на трагедії.  Вірю, що злочинці, які скоїли цей нелюдський вчинок, а також ті,  хто його покриває, чи навіть пробує це зробити, відповідатимуть за скоєне та будуть справедливо покарані. Як народний депутат зроблю все залежне, щоб справедливе правосуддя настало, і нікому не вдалося цю справу спустити на гальмах».

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів