Життя   • 20 квітня 2018 року, 19:48771

На Тячівщині проводяться роботи з реконструкції пошкодженої дамби та берегоукріплення річки

На Тячівщині проводяться роботи з реконструкції пошкодженої дамби та берегоукріплення річки

Сьогодні, 20 квітня, голова Тячівської райдержадміністрації Василь Дем’янчук та його заступник Віктор Погар побували з робочим візитом в селі Вонігово, де наразі тривають роботи з ліквідації наслідків грудневого паводку.

Як розповів сільський голова Юрій Олаг, минулого року річка Теребля підмила дамбу та вийшла з берегів, підтопивши при цьому понад 110 дворогосподарств та 27 будинків. Паводком було нанесено значної матеріальної шкоди місцевим мешканцям, адже вода залила огороди та підвальні приміщення будинків, – повідомляє Тячівська РДА.

Керівництвом Тячівської райдержадміністрації спільно з відповідними службами було розроблено ряд заходів з ліквідації стихії та захисту населеного пункту від подальших можливих паводків.

Насамперед, аби зняти навантаження з пошкодженої дамби та відвести воду в основне русло, в стислі терміни було проведено руслорегулюючі роботи. Відтак здійснено прокоп вздовж берегової лінії для відводу основного русла річки від пошкодженої дамби, облаштовані напівзагати з каменю тощо.

Як наголосив головний інженер Хустського ПМК Василь Гечко, першочергові невідкладні роботи з ліквідації паводку в селі Вонігово завершено. І вже розпочато реконструкцію водозахисної дамби та берегоукріплення березі річки Теребля.

Оглянувши хід виконання робіт на об’єкті голова Тячівської райдержадміністрації Василь Дем’янчук відмітив:

- Сподіваємось, що вжиті заходи захищатимуть від підтоплення населений пункт і місцеві мешканці більше не страждатимуть від великої води цієї норовливої річки.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів