Життя   • 26 квітня 2018 року, 14:27408

На Закарпатті відбулася нарада з підготовки до Міжнародного дня мисливця

На Закарпатті відбулася нарада з підготовки до Міжнародного дня мисливця

Цього року святкування відбудеться 26 травня. Нарада з проведення заходу пройшла 24 квітня в конференц-залі Закарпатського обласного управління лісового та мисливського господарства, де обговорювалися організаційні питання. Захід відбудеться на території села Шаланки у Виноградівському лісгоспі.

У нараді взяли участь заступник голови Закарпатської ОДА Володимир Колесніков, начальник Закарпатського обласного управління лісового та мисливського господарства Валерій Мурга, користувачі мисливських товариств, керівники підрозділів товариств мисливських і рибалок, громадських організацій мисливців в зоні діяльності, – повідомляє прес-служба Закарпатського ОУЛМГ.

Закарпатське обласне управління лісового та мисливського господарства запрошує взяти участь у святкуванні Міжнародного дня мисливця-2018.

Девізом події стане формування культури полювання і ведення мисливського господарства, дбайливого ставлення до мисливських тварин, а також до середовища їх проживання, виховання і передача традицій і культури полювання молодому поколінню.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів