Життя   • 27 квітня 2018 року, 15:131505

Поліція створить групу для захисту ромів

Національна поліція України оголосила про створення робочої групи для захисту прав ромів. Про це повідомляє прес-служба Нацполіції.

"Нас турбує їхній спосіб життя, умови проживання, догляд за дітьми, навчання та своєчасне надання медичної допомоги", – наголосив очільник Нацполіції Сергій Князєв.

Правоохоронці зазначили, що створення такої групи-допомоги пов’язано із розгоном активістами ромського табору. Поліція зацікавилась цим після опублікування відео, де видно, як закарпатські ромські зі своїми дітьми біжать від молодих людей. Молодики кидали у ромів каміння та розпилювали газ із балончиків. На відео також чутно, як роми гукали на допомогу правоохоронців.

Читайте також:  Як у Києві націоналісти проганяли ромів: опубліковано відео

Зазначимо, що складу групи увійдуть представники місцевої влади, поліцейські та правозахисники. "Першим кроком стане створення робочої групи, яка буде робити все, аби покращити умови проживання у тимчасових поселеннях і забезпечити їх належних соціальний захист", – додав керівник адвокаційного центру Української Гельсінської Спілки з прав людини Борис Захаров.

Джерело: 24 канал
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів