Життя   • 29 квітня 2018 року, 15:101089

Москаль заявив, що на Закарпатті немає ні антиукраїнських, ні антиугорських настроїв

Москаль заявив, що на Закарпатті немає ні антиукраїнських, ні антиугорських настроїв

Голова Закарпатської облдержадміністрації Геннадій Москаль упевнений, що повідомлення ЗМІ про незнання української мови в місцях проживання угорців в регіоні не відповідають дійсності.

Стосунки між українцями та угорцями, які живуть на Закарпатті, намагаються зіпсувати з Росії. Про це заявив голова Закарпатської облдержадміністрації Геннадій Москаль.

"Ні антиукраїнських, ні антиугорських настроїв на Закарпатті немає. Це ФСБ Росії намагалася зробити так, щоб вони з’явилися. От скажіть, як одночасно майже всі найбільші телеканали послали знімальні групи в Закарпаття, щоб ті показували, що там ніхто нібито не знає української мови. Що, мовляв, у Береговому не можуть замовити собі навіть кави", – сказав він.

Москаль зазначив, що в Береговому 50% угорців і 50% людей інших національностей.

"Як може бути, що ніхто не говорить українською?!" – здивувався чиновник.

За його словами, у ФСБ не вийде "загострити" цю тему.

"Так зване "питання русинів" – подивіться, де воно? Після того, як той, кому інструкції давав Сурков, утік до Москви – усе затихло. Я, звісно, лише на короткий час очолював контррозвідку, але я знаю точно – методи усіх спецслужб однакові. Усе залежить від якості аналітики. Спочатку вони хотіли спиратися на русинів, а коли не вийшло, взялися за угорців", – вважає Москаль.

За його словами, на Закарпатті "другого Криму не буде".

"Усе, що Росія тут задумувала, – вона програла. Закарпаття – багатоетнічний регіон, тут багато всього намішано. Люди насправді хочуть спокою, а не війни", – підсумував Москаль.

Джерело: Крим.Реалії
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів