Життя   • 30 квітня 2018 року, 09:251711 ВІДЕО

Як на Закарпатті людей лікують чорною водою

У мальовничому селі Лази на Тячівщині лікують чорною водою. Із року в рік сюди їде дедалі більша кількість туристів. Це й не дивно – вода просто таки цілюща, кажуть місцеві жителі.

Сірководневі ванни сприяють лікуванню опорно-рухового апарату, при ревматичних болях м’яких тканин і суглобів, зміцнюють кісткову тканину. Чорна вода сприяє загоєнню ран та виразок, має антибактеріальну дію, а також косметично-лікувальні властивості при захворюванні шкіри. І це неповний перелік всіх її корисних властивостей.

Зі слів старости, люди сюди їдуть здебільшого у весняно-літній період. Це і місцеві жителі, і люди з усіх куточків України, а також чимало іноземців.

Читайте також:  У Закарпатті на травневі свята спостерігається туристичний бум

Щоб відчути лікувальний ефект необхідно прийняти 5-7 процедур, але навіть однієї вистачає, щоб непогано розслабитися. Для відпочиваючих, які проходять лікувальний курс, корисно поєднувати ванни з вживанням столової води.

Єдиний недолік цієї місцевості полягає у відсутності якісного дорожнього покриття, а тому можливості комплексу використовуються лише на відсотків 10-15. Проте цю ситуацію невдовзі обіцяють виправити– з обласного та з місцевого бюджетів виділити близько 5 мільйонів грн для того, щоб капітально відремонтувати автошлях до Чорної води. Більше про цілющу воду – у сюжеті "М-студіо".

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів