Життя   • 30 квітня 2018 року, 15:20758 ФОТО

У селі Білин на Рахівщині відбувся масштабний фестиваль

В останню неділю квітня у селі Білин, що на Рахівщині,  відзначали свято «Гуцульська паска». Проводять його вже третій рік поспіль в рамках святкування Дня села.

В сільському будинку культури розгорнули експозицію з великою кількістю святково прикрашених і наповнених традиційними продуктами великодніх кошиків, гарних рум’яних, пухких з віночками і різними візерунками пасок. Традиційний Великодній хліб виготовили жителі Білина та інших населених пунктів району. Представили і вироби декоративно-ужиткового мистецтва (вишивку нитками, бісером, стрічками, різьблення по дереву, гончарство).

Розпочалося свято з традиційної святкової ходи. За участі духовенства провели церемонію відкриття свята. Жителів Білина привітали керівники  району, голови багатьох сіл і селищ Рахівщини. Підтримав проведення свята і народний депутат України Василь Петьовка. Від його імені жителів Білина відзначили за внесок у розвиток села. Не залишилися без нагород також учасники бойових дій АТО. Набори спортивного інвентарю та різноманітні іграшки отримали місцеві школа та дитячий садок.

Розважали присутніх колективи та учасники художньої самодіяльності села, району, запрошені гурти «Будьмо», містер «Х».

Усі присутні на святі мали змогу переглянути виставку, безкоштовно покуштувати страви гуцульської кухні та насолоджуватися концертною програмою.

Фестиваль проводився за підтримки народного депутата України Василя Петьовки, Рахівської районної ради та адміністрації і приватних підприємців Білина.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів