Життя   • 3 травня 2018 року, 07:44504 ФОТО

У МКТЕК пройшов конкурс бізнес-проектів "Бізнесмен за 5 хвилин"

У Мукачівському кооперативному торговельно-економічному коледжі завжди пульсують події: зустрічі, наукові конференції, конкурсні та розважальні програми, фестивалі спеціальностей. А днями вперше пройшов Молодіжний конкурс бізнес-проектів «Бізнесмен за 5 хвилин», метою якого стала популяризація підприємницьких ініціатив учнів 9-11 класів закладів освіти Закарпаття.

Захід набув значного масштабу. На фінальну частину конкурсу, власне презентацію своїх проектів, зібралася чимала кількість школярів, що представляли майже всю географію регіону.

Ідеї у кожного були різними: розробка одягу з логотипами МКТЕК, виробництво морозива з ароматом квітів та асоціаціями з відомими письменниками, виготовлення паперових пакетів, відкриття баз відпочинку, крамниць, ресторану, зоопарку, центру для тварин, будівництво відкритого басейну на території санаторно-лікувальних комплексів Свалявщини, залучення підлітків до тимчасового працевлаштування, оформлення мобільного додатку − туристичного путівника. Представлялись на розгляд конкурсної комісії й соціальні проекти: благоустрій парку відпочинку та збереження історичної спадщини.

Активно долучилися до заходу спонсори − колишні випускники вишу, а нині успішні підприємці: Король Е. − керівник транспортно-логістичної компанії, Поневач М. − завідувач магазину відомої мережі «Беатриса». 

Амбіційна молодь − майбутня генерація українського бізнесу − саме такими можна було побачити школярів-конкурсантів під час захисту власних проектів та жвавої дискусії. Кожна ідея відзначалась неповторністю, оригінальністю, але вердикт конкурсної комісії виголошено!..

Директор коледжу, голова комісії, к.екон.н., доцент Кабаці Б.І. привітав усіх конкурсантів і вручив сертифікати із знижкою 10% на навчання в МКТЕК.

Диплом ІІІ ступеня та грошову винагороду отримала учениця Буштинської гімназії-інтернату Бобрушко Наталія за ідею виробництва незвичайного морозива; диплом ІІ ступеня та премію одержав учень Довжанської ЗОШ Горінчай Дмитро за бізнес-проект відкриття крамниці «Економчик»; диплом І ступеня та грошову винагороду отримали школярки Мукачівської спеціалізованої школи І-ІІІ ст.  №4 з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів Немйо Катерина, Різак Марія-Анастасія, Гурзан Дарина за колективні проекти «Туристичний путівник» і «Лялька моєї мрії». 

Але суперпризом для учасників стала незабутня тепла атмосфера цього дня, нові знайомства, драйвові враження, а найголовніше − подолання стереотипів, віра у власні сили.

Мукачівський кооперативний відмічає належну підготовку учасників І Молодіжного конкурсу «Бізнесмен за 5 хвилин», висловлює подяку закладам освіти, учні яких продемонстрували креативні ідеї. Виш завжди готовий підтримати обдаровану ініціативну юнь, адже за ними − майбутнє нашої України!

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів