Життя   • 3 травня 2018 року, 14:46416 ВІДЕО

У селі Лази на Тячівщині невдовзі відремонтують дорогу

На цей ремонт жителі села Лази чекали декілька десятків років. Популярні сірководневі джерела ваблять сюди туристів з усієї Європи, однак через погані дороги люди не бажали сюди повертатися. Тепер же – відбою від відвідувачів не буде, переконаний староста населеного пункту, адже гроші на ремонт вже виділили. За ці гроші прокладуть, фактично з нуля, більше 3-х кілометрів асфальту, прямо до комплексу "Чорна вода".

Роботи вже розпочали. Завершити ремонтні роботи, зі слів старости, мають за місяць. Нова дорога дозволить розвивати туризм у цьому регіоні,а це чималі надходження в бюджет громади, які можна використовувати на потреби населеного пункту. Місцеві жителі таким перспективам радіють і відзначають позитивні зміни від часу входження Лазів до складу Тячівської ОТГ.

До слова, з часу входження Лазів до складу ОТГ тут капітально відремонтували центральні дороги, зробили вуличне освітлення, звели дитячий майданчик …Поступово покращують інфраструктуру і в сусідньому селі Округла. Такі зміни – красномовна характеристика децентралізаційної реформи – коли гроші громадян не відправляють у Київ, а використовують на благо їхніх населених пунктів.

Більше – у відеосюжеті М-студіо.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів