Життя   • 3 травня 2018 року, 20:581976 ТАБЛИЦЯ

ТОВ "ПБС" передумало ремонтувати дорогу на Закарпатті за 62 гривні

ТОВ "ПБС" просить Антимонопольний комітет скасувати рішення про визначення його переможцем торгів на Prozorro. Йдеться про ремонт дороги загального користування місцевого значення "Неветленфолу – Дюла – Чорнотисів" на Закарпатті.

Про це на своїй сторінці у мережі Facebook повідомила державний уповноважений Антимонопольного комітету України Агія Загребельська.

Замовником тендеру було КП "Закарпатської обласної ради "Будкомплектторг", яке за 64 945 688 гривень хотіло відремонтувати дорогу.

Відтак, за підсумками розкриття перемогла найнижча пропозиція ТОВ "ПБС" – 62,30 грн.

Втім, одразу ж після розкриття, "ПБС" подало скаргу до Антимонопольного комітету з проханням скасувати результати тендеру.

"Скаржник ТОВ "ПБС" просить скасувати рішення про визначення його переможцем, та зазначає, що відбулась несанкціонована адресація даних щодо заявленої ціни із значенням 62,30 грн внаслідок технічного збою, викликаного наднормовим стрибком напруги в мережі", – повідомила Загребельська.

Пізніше у коментарях до посту Агія Загребельська зазначила, що скаргу "ПБС" Антимонопольний вирішив залишити без розгляду.

Джерело: Бліц-інфо
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів