Життя   • 5 травня 2018 року, 09:358466

Соцпрацівники розшукали матір жінки, яка плює на людей у Мукачеві

Як раніше писало інтернет-видання "PMG.ua", на вулицях Мукачева жінка в інвалідному візку ображає перехожих та плює на людей. Мукачівців неадекватна поведінка цієї жінки обурює.

Працівники Управління праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Мукачівської міської ради розшукали рідну матір жінки, яка пересувається на інвалідному візку (хоча вміє самостійно ходити) та дошкуляє мукачівцям.

"Пані Наталя проживає в Австрії і запевняє, що у свій час доклала максимум зусиль для того, щоб допомогти своїй дорослій доньці Вікторії, – повідомили в Управлінні праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Мукачівської міської ради. – Розповідає, що з нею завжди доводилося тяжко. Але кошти їй пересилала регулярно. Певний час вони навіть разом проживали в Австрії".

Читайте також:  Мукачівці скаржаться на жінку, яка плює на перехожих. Місцеві чиновники кажуть, що не можуть нічим допомогти

Як зазначають у відомстві, через подібні дебоші Вікторію затримали та депортували з країни. У неї був шанс залишитися у тамтешньому спеціальному притулку і мати дала на це згоду. Але Вікторія навідріз відмовилася, порвала усі свої документи і написала заяву з побажанням повернутися до України. Оскільки вона дієздатна і могла самостійно вирішувати свою долю, її бажання виконали й депортували.

"Мати каже, що не може повернутися до України і не знає, чим зарадити доньці. Усно жінка дала згоду на лікування доньки, але завірити нотаріально письмову згоду з певних причин не може, – повідомили в Управлінні. – Таким чином, ситуація вкотре зайшла у глухий кут".

Нагадаємо, що Вікторія після повернення з-за кордону поновила паспорт громадянина України, але відмітку про реєстрацію їй не поставили. Квартиру, де мала намір зареєструватися, бабуся продала і переїхала до сина в Прагу. Жити з родичами в Празі, зі слів матері, її донька також відмовилася.

"Тоді ж, у лютому, ми розшукали і брата Вікторії, який проживає на Закарпатті. Утім, він не бажав говорити про сестру і допомагати їй", – зазначили у відомстві.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів