Життя   • 5 травня 2018 року, 16:48922 ФОТО

У серпні вулицями Ужгорода їздитимуть нові автобуси

У серпні вулицями Ужгорода їздитимуть нові автобуси

Заступник Ужгородського міського голови Василь Гомонай та директор комунального підприємства "Ужгородський муніципальний транспорт" Віталій Готра відвідали напередодні з робочим візитом спільне українсько-німецьке підприємство "Електронтранс" у Львові, щоб погодити карту фарбування 10 закуплених сучасних автобусів для комунального автотранспорту Ужгорода.

Василь Гомонай та Віталій Готра оглянули виробництво, поспілкувалися із генеральним директором підприємства Василем Пецухом. Наразі три корпуси автобусів уже готові і відправляються у фарбувальний цех, усі роботи виконуються згідно із умовами договору.

Як зазначили в прес-службі Ужгородської міськради, першу партію нових автобусів очікують в обласному центрі Закарпаття у кінці липня – на початку серпня. До кінця серпня мають бути поставлені всі автобуси.

Читайте також:  Проїзд у маршрутках Мукачева із понеділка буде по 5 гривень

Нагадаємо, 26 лютого цього року через онлайн-майданчик електронних публічних закупівель "ProZorrо" відбувся аукціон, на якому КП "Ужгородський муніципальний транспорт" закупило для міста 10 сучасних автобусів.

Аукціон виграв "Електронтранс". Для закупівлі автобусів пасажиромісткістю 104 особи виділили майже 54 мільйони гривень із міського бюджету.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів