Життя   • 9 травня 2018 року, 09:37342

В області діятимуть понад 150 дитячих закладів для оздоровлення та відпочинку

На оздоровлення та відпочинок дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, в обласному та місцевих бюджетах Закарпаття передбачено понад 33 мільйони гривень. Це майже наполовину більше фактичних видатків на оздоровлення у 2017 році.

Крім того, місцеві органи виконавчої влади додатково планують залучити близько 8,5 мільйонів гривень позабюджетних коштів. За ці кошти в області планують оздоровити 9300 дітей пільгових категорій – дітей-сиріт, позбавлених батьківського піклування, талановитих та обдарованих, дітей учасників бойових дій.

Такі цифри озвучили 8 травня під час засідання обласного міжвідомчого оперативного штабу із координації проведення та відпочинку дітей, яке відбулося в Закарпатській ОДА. Зазначалось, що за результатами відкритих торгів департаментом соціального захисту населення ОДА придбано 720 путівок до закладів оздоровлення та відпочинку (580 путівок на відпочинок та 140 – на оздоровлення) на загальну суму 4 мільйона 250 тисяч гривень.

Як повідомили у прес-службі Закарпатської ОДА, на території області цього року діятимуть 153 дитячих закладів для оздоровлення та відпочинку: 20 позаміських, 125 з денним перебуванням, а також 5 наметових містечок та 3 заклади санаторного типу.

За підсумками трьох оздоровчо-тематичних змін до дитячого центру "Молода гвардія" відправили 130 дітей з області, 147-ро відпочили в "Артеку". Продовжується робота по формуванню банку даних дітей пільгових категорій, які бажають оздоровитися у поточному році, а також по залученню бюджетних коштів для того, щоб оздоровити не менш як 50 відсотків від загальної кількості дітей пільгових категорій, яких області понад 70 тисяч.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів