Один закарпатський ресторан потрапив у рейтинг ТОП-100 найкращих ресторанів України

Життя  10 травня 2018 року, 15:31 5254

Кожен рік журнал "Новое Время" публікує список 100 кращих ресторанів країни. По суті, це путівник для всіх, хто любить смачно поїсти, і визнання для рестораторів, чиї заклади потрапили в список.

"На відміну від рейтингів ресторанів популярного ресурсу Trip Advisor, ми не опитуємо звичайних відвідувачів закладів. Ми опитуємо фахівців – переважно рестораторів, гастроблогерів і ресторанних критиків. Всі вони не мають права голосувати за свої заклади, тільки колег. Тому майже у всіх містах світу у Trip Advisor на перших місцях популярні, але недорогі заклади з туристичним ухилом. У нас же на перших місцях – ресторани, які можуть подарувати насамперед гастрономічне задоволення. Саме якість їжі, сервіс і атмосферу ми просимо наших експертів оцінювати перш за все. Ціни і ефектні дизайнерські рішення нас цікавлять менше", – зазначає Віталій Сич, головний редактор НВ.

Щодо Закарпатської області, то в рейтингу представлений ужгородський ресторан "Old Continent".

"Це найфешенебельніший ресторан міста, і працює він при однойменному п’ятизірковому готелі. Тут вишуканий інтер’єр, кілька залів і красивий літній майданчик у внутрішньому дворику. В меню – багато традиційних страв європейської кухні. До уваги гостей пропонується велика винна карта", – йдеться в описі журналу "НВ" про цей ресторан.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0