Життя   • 13 травня 2018 року, 09:321706 ВІДЕО

Полуничний сезон на Закарпатті: як на Виноградівщині люди вирощують полуницю

Полуничний сезон на Закарпатті: як на Виноградівщині люди вирощують полуницю

Сезон смачної ароматної літньої ягоди у розпалі.На Виноградівщині люди вже масово збирають полуницю. Кажуть що на городі впродовж року доводиться неабияк попрацювати, щоб зібрати якомога більше врожаю.

Достигати полуниця на відкритому ґрунті починає наприкінці квітня, на початку травня.Важливим фактором у вирощуванні є погодні умови, найбільше ягода боїться засухи та граду.

Читайте також:  На ринку в Мукачеві вже продають черешні, а полуниця відчутно здешевшала

Роз’їздиться наша закарпатська полуниця не тільки по області, також збувають її по території практично цілої країни. Найбільш зручно транспортувати її на ринки Львівщини. Сорт, який вирощує жінка називається «Альба».  Він не втрачає свого товарного вигляду досить довго.

Проте пані Світлана стверджує, крім того що заробити гроші, інколи можна ще їх і втратити. Жінка каже, що вирощування ягоди є не тільки заробітком, але вже і невід’ємною частиною її життя. Варто пам’ятати і про те, що полуниця не тільки солодка та смачна, але й надзвичайно корисна для здоров’я - у ній безліч вітамінів та антиоксидантів, які позитивно впливають на наш організм.

Детальніше – у відеосюжеті "М-Студіо".

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів