Життя   • 13 травня 2018 року, 13:03760 ФОТО

У Рахівському районі вшанували ватагів-вівчарів

Музикою і піснями зустрічали 12 травня ватагів-вівчарів у «Колибі-музеї», що в  географічному центрі Європи. До Ділового з’їхалися майже тридцять ватагів з тих сіл Рахівщини, які випасають овець на полонинах від Білої Церкви до Костилівки. Це сміливі і вірні справі люди, які з дитинства закохалися в це дідівське ремесло. Саме вони, кожного літа, впродовж півроку, не зважаючи на палюче сонце, сильні вітри і проливні дощі, доглядають і випасають худобу та виробляють якісну продукцію для власників тварин.

Свято проводів вівчарів на полонини розпочалося з привітання від народного депутата України Василя Петьовки. Помічники народного депутата Михайло Штефко та Степан Хома передали присутнім найщиріші вітання та побажання міцного здоров’я, щастя, благополуччя та мирного неба над головою. Також вони, за дорученням народного депутата, вручили всім ватагам подяки за розвиток вівчарства і сумлінну працю, та цінні подарунки.

Під час святкування звеселяли учасників торжества концертними номерами Іванна Ролюк – солістка вокальної студії «Едельвейс» Рахівського РБДЮТ, переможця Всеукраїнських і Міфжнародних конкурсів. Завершилося свято, ініційоване народним депутатом України Василем Петьовкою,  святковим обідом.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів