Життя   • 15 травня 2018 року, 13:226237

Поліцейські розшукали неповнолітню мукачівку, яка зникла понад півроку тому

Поліцейські розшукали неповнолітню мукачівку, яка зникла понад півроку тому

До поліцейських Мукачівського відділу поліції із заявою про зникнення неповнолітньої дитини звернулись родичі дівчини. Мати й бабуся повідомили, що 14-річна дівчина ще у жовтні минулого року разом із подругами пішла гуляти і більше не повернулась.

За орієнтуванням правоохоронці розшукували мукачівку по всій країні. Перевіряли знайомих, друзів, родичів, куди дівчина могла поїхати гостювати. Відпрацьовували місця відпочинку молоді, автобусні та залізничні вокзали.

В результаті пошуків, поліцейські з`ясували, що дівчина разом із подругами поїхала спочатку у м. Стрий Львівської області, а згодом електропотягами дібралась до Запоріжжя. Як зазначили у відділі комунікації поліції Закарпатської області, тут дівчину, яка мешкала у свого товариша, розшукали мукачівські правоохоронці.

Читайте також:  Жінка планувала їхати в Мукачево і загадково зникла

Під час бесіди зі співробітниками поліції дівчина розповіла, що відчуває себе достатньо дорослою, тому вирішила спробувати самостійне життя і повертатися додому не поспішала. Правоохоронці зауважили, що вона є неповнолітньою і її вчинок є неприпустимим, і міг призвести до негативних наслідків.

Також правоохоронці поспілкувались і з матір’ю дівчини, зазначивши, що варто приділяти доньці більше уваги. Відносно жінки складено адміністративний протокол за ч.1 ст.184 Кодексу України про адміністративні правопорушення «Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов’язків щодо виховання дітей». Зараз дитина вдома, її життю нічого не загрожує.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів