"Квітковий ремонт" вулиці у Виноградові отримав неочікуване продовження

Життя  15 травня 2018 року, 21:30 1032 ВІДЕО

Як раніше повідомляло інтернет-видання "PMG.ua", нещодавно виноградівці провели оригінальну акцію, щоб привернути увагу до вибоїн на вулиці Персиковій. У найбільші ями люди садили квіти.

Місцеві вирішили продовжити розпочате. Вчора, 14 травня, відбулося продовження експериментального ремонту вулиці Персикової — однієї з найзанедбаніших у Виноградові.

Ями з Персикової стали популярними на всю Україну після того, як у найбільші з них посадили квіти. Сатиричний відеоролик про "квітковий ремонт" переглянули понад 100 тисяч користувачів соцмереж. Як виявилося, привернули увагу не даремно, бо серед місцевих жителів знайшлися бажаючі виділити посильну фінансову і фізичну підтримку для практичного рішення проблеми.

"Дуже надихнуло, що люди підтримали ідею щось робити, а не чекати "журавля в небі". Хто чим може — грошима, лопатою чи своїм часом. Всього за дві години нам вдалося вирівняти одну з найбільш розбитих ділянок Персикової, – розповів учасник акції Василь Кіш. – Як минулого разу нас підтримували рулоном трав’яного газону і домашніми квітами, так і тепер люди приносили мінералку або ж самі брали лопати в руки. Це дуже мотивує! Дякую усім, хто підтримав і готовий долучитися до цієї ініціативи".

Для старту ямкового ремонту виноградівці купили холодний асфальт. Його практичність у тому, що після підготовки і зачистки ями суміш можна відразу висипати і трамбувати підручними засобами.

"Поки що "знешкодили" біля 20 ям. Звісно, їх там у десятки разів більше. Але уже є попередня згода від групи місцевих жителів, аби продовжити ремонт. Деякі водії і самі запропонували опублікувати номер приваткарти, куди можна було б пересилати гроші, щоб підтримати продовження "квіткового ремонту" справжнім асфальтом. Будемо звітувати і запрошувати до підтримки усіх, кого не влаштовує теперішня ситуація на Персиковій, – додав Василь Кіш.

Джерело: Голос Карпат
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0