Життя   • 18 травня 2018 року, 10:18570 ФОТО

За недотримання норм під час будівництва патрульні притягнули до відповідальності посадову особу

16 травня за ініціатив керівництва УПП в Закарпатській області, працівники відділу безпеки дорожнього руху, виїхали на будівництво, яке триває на Київській набережній в місті Ужгород. На місці події інспектори виявили ряд недоліків щодо порушень норм та стандартів під час проведення робіт — відсутні відповідні дорожні знаки та огороджень.

Також з’ясували, що підприємство, яке проводить будівництво, немає погоджувальних документів із УПП в Закарпатській області. Оскільки у середу нікого не було на будівництві, то вчора, 17 травня, інспектори знов повернулись на вказану адресу, – розповіли в патрульній поліції Закарпатської області.

Читайте також:  Мукачівських підприємців штрафують за порушення правил благоустрою міста

З’ясувавши, хто є відповідальною особою, працівники поліції притягли до адміністративної відповідальності посадову особу організації за проведення будівельних робіт із порушенням правил, норм та стандартів при утриманні автомобільних доріг та вулиць, під час проведення робіт, а також вручили вимогу погодити з органами Нацполіції схему організації дорожнього руху під час будівництва. Наразі припинено роботи по облаштуванню захисної огорожі на тротуарі.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів