Підписуйтесь на нас у соціальних мережах
  • Facebook 305 000+
    Найбільша новинна спільнота Закарпаття
  • Telegram 10 900+
    Миттєво повідомляємо про найголовніше
  • Instagram 14 400+
    Тримаємо в курсі всіх подій
  • Відразу сповіщаємо важливі новини
  • Viber 16 200+
    Канал головних новин Закарпаття та України
  • YouTube 1500+
    Не лише розповідаємо, але й показуємо
Реклама на PMG.ua
Більше 4 мільйонів читачів на місяць. Найпопулярніше видання Закарпаття!

У Тячівському держлісгоспі згодом з’явиться музей

У Тячівському держлісгоспі згодом з’явиться музей

Вже згодом у Нересниці з’явиться музей лісогосподарської та мисливської справи.

ВІДЕО ДНЯ

Приміщення для музею теж вибрано невипадково, адже будівля розташована в мальовничому куточку села прямісінько біля контори лісгоспу. З усіх боків музей буде оточений молодими деревцятами, і завдяки цьому відвідувачі зможуть відчути його неповторну атмосферу та енергетику. У музеї будуть відкриті експозиції, які представлятимуть історію розвитку лісу, галузі лісового господарства України, і Закарпаття, зокрема, а також відомих науковців та діячів, які зробили неоціненний вклад у збереження лісу та розвиток лісової галузі, – повідомляє прес-служба Закарпатського ОУЛМГ.

Надзвичайно буде цікавим для відвідувачів буде зал, де будуть презентовані предмети побуту, адже пращури закарпатців тісно зв’язані з лісом. З деревини робити дерев’яні хати, предмети побуту, користувались його дарами. Загалом за підрахунками вчених люди використовують з лісу понад 20 тисяч предметів. Дерев’яні міні-церкви – це одна з родзинок, яка прикрасить музей і дасть можливість наблизитися до духовності. Адже дерево в руках народних умільців перетворювалося у витвори мистецтва. Дерев’яні бочки, картини, посуд вражають не тільки зручністю у використанні, але й красою.

Реклама

У музеї будуть розміщені опудала диких тварин, птахів, комах, які мешкають у лісах Закарпаття, гербарії квітів, занесених до Червоної книги, які приємно здивують і малечу і дорослого.

Також тут можна буде побачити зразки народних промислів, пов’язаних з лісом, у планах – відновлення будинку лісника зразка початку ХХ ст. Територія навколо музею буде своєрідною рекреаційною зоною, місцем для відпочинку, тут буде облаштовувано дитячий майданчик, буде прокладена екологічна стежка. У планах також – колекція одягу лісівників, взірець вузькоколійки, предметів лісівничої професії та використання технології деревообробки.

Реклама

Важливий напрямок – це екологічне виховання молоді та повернення поваги до лісівника та лісівничої професії, як однією з головних професій на Закарпатті.

Скопійовано
Наш сайт використовує файли cookie
Для чого це нам потрібно