Життя   • 23 травня 2018 року, 12:352316

На території Мукачівського району купатися заборонено: у РДА повідомили невтішну новину

Про підготовку до купального сезону та забезпечення безпеки на водних об’єктах Мукачівщини говорили на засіданні комісії з питань ТЕБ та НС, яку очолив перший заступник голови Мукачівської районної державної адміністрації Данканич А.А. З метою попередження нещасних випадків на воді, в.о. начальника Мукачівського міжрайонного управління водного господарства Матей В.В. наголосив, що більшість водних об’єктів району не пристосовані до купання та масового відпочинку населення, тому на території Мукачівського району купатися заборонено. Андрій Данканич запропонував провести інформаційно-роз’яснювальну роботу щодо безпеки відпочинку на воді, а саме: власникам водних об’єктів, наданих в оренду, встановити таблички про заборону купання; працівникам поліції вести постійний нагляд за дотриманням техніки безпеки під час відпочинку на воді; працівникам освіти провести профілактичні бесіди з школярами ЗОШ району до настання літніх канікул; встановити в сільських та селищних радах інформаційні стенди про правила загального користування водними об’єктами.

Актуальним також залишається питання дотримання правил протипожежної безпеки під час літнього відпочинку, зауважив директор ДП «Мукачівське ЛГ» Анталовський В.В. Звернув увагу присутніх на необхідності проводити роз’яснювальні роботи з населенням району щодо попередження підпалів сухої трави, постійно проводити рейди по виявленню порушників правил протипожежної безпеки та притягнення винуватців до відповідальності.

Головний лікар Центру ПМСД Мукачівського району Лані В.Ю. доповіла про готовність закладів охорони здоров’я району до роботи в умовах спалахів інфекційних хвороб у весняно-літній період 2018 року. ЛПЗ Мукачівщини забезпечені у достатній кількості засобами для надання невідкладної медичної допомоги хворим та вакцинами проти інфекційних захворювань, активно ведеться санітарно-освітня робота медичними працівниками закладів Мукачівського району з населенням по профілактиці інфекційних захворювань.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів