Життя   • 26 травня 2018 року, 14:53943 ФОТО

На українсько-словацькому кордоні пройшов День добросусідства

Представники обох країн, дипломати, підприємці, керівники Закарпатської області, міст і районів, Пряшівського та Кошицького самоврядних країв зустрілися на території вантажного терміналу міжнародного пункту пропуску «Ужгород» на українсько-словацькому кордоні.

Із вітальними промовами виступили голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль, в.о. голови Закарпатської облради Йосип Борто, керівники Пряшівщини Ростислав Трнка, Мілан Маєрський, спеціальний посланець Європейської комісії з питань свободи віросповідань і Ян Фігель. Відзначали, як багато зроблено завдяки тісній співпраці між нашими країнами, які проекти реалізовано на Закарпатті спільно зі словацькими партнерами в бізнесі, завдяки культурним та спортивним обмінам, – повідомляє Ужгородська міська рада.

Під час зустрічі підписали виконавчий протокол №10 до Меморандуму про співпрацю між Пряшівським самоврядним краєм, та Закарпатською обласними радою та адміністрацією на період з травня 2018 року до травня 2019-го.

Також було підписано угоду про співпрацю між селом Паладь-Комарівці на Ужгородщині та селом Руське у Словаччині, в рамках якої заплановано будівництво спільного міжнародного автомобільного пункту пропуску. Чимало угод про побратимство підписали й інші населені пункти Закарпаття та Словаччини.

Традиційно райони нашої області представили свої туристичні можливості, страви, сувеніри, бізнесові пропозиції для залучення інвестицій.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів